Akardag Transport 10 Yılı aşkın süredir lojistik faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamızın ana prensipleri: mevzuatı anlık takip ederek mutlak müşteri memnuniyetlerini gözeterek kaliteli hizmetten ödün vermemektir, yenilikçi ve kesin çözümler üreten yapısıyla Akardag Transport yasaların ön gördüğü hukuki zorunlulukları yerine getirerek, müşterilerinin kendisine vermiş olduğu sorumluluğun gereklerini en iyi şekilde yerine getirmeyi misyon edinmiştir.

Departmanlarımız içinde yer alan 50 kişiyi aşkın eğitimli, profesyonel ve dinamik kadromuzla ülkemizin önde gelen kuruluşlarına hizmet vermekteyiz.

Şirketimizde ana dil olarak: Türkçe, İngilizce, Rusça ve Türkmence konuşulmaktadır.

Karayolu, demiryolu, denizyolu ve havayolunu, güzergahların özelliklerine göre karayolunu kombine etmek suretiyle planlıyor ve uyguluyoruz.
Vizyonumuz

Ekibimiz uzun yıllar Dağıtım ve Taşımacılık'tan edindikleri tecrübe doğrultusunda, Lojistik kapsamandaki tüm ihtiyaçlarınızı tek bir Müşteri Hizmetleri yetkilisi ile çözmenizi sağlayabilmek amacıyla yola çıkan Akardag Transport, sektöre yaptığı yatırımlar ile ilk günkü heyecan ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Sadece taşıma firması olmayıp, Depolama, Katma Değerli çalışmalar gibi hizmetleri profesyonel şekilde sunarak, talebe uygun çözümler üreten Akardag Lojistik, 2011 yılı itibariyle sektörün ilk sıralarında yerini almıştır.

Esnek yapısı ve tecrübesi en büyük avantajı olmuş, bu sayede müşterilerinin taleplerini karşılamak adına her geçen gün kendini daha fazla geliştirmiş ve geliştirmeye de devam etmektedir. Dürüstlük ve kaliteli hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak lojistik hizmetleri vermektedir.
Misyonumuz

Uzman ve tecrübeli kadromuzla sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek, müşterilerimizin haklarını ve çıkarlarını koruyarak, işlemlerini hiçbir gecikme, cezai durum ve infiale düşürmeden en kısa sürede sonuçlandırmaktadır.

Maliyet ve sürelerde optimizasyon hedefiyle müşterilerimizin "rekabet gücüne" katkı sağlamak, sorumluluğumuzun başladığı noktadan itibaren, müşteri ihtiyaçlarına uygun koşulları standardizasyon, senkronizasyon, otomasyon prensipleri ile planlamak ve uygulamaktır.

Uygulama sürecinde müşteri ile eksiksiz bir eşgüdüm ve entegrasyon sağlamak, değişen müşteri talepleri ve olağanüstü koşullara uygun esnek çözümler üretmek, faaliyetler sonucunda gerçek anlamda katma değer üretmiş olmaktır.
Çevre Politikamız

Akardag Transport, gerçekleştirdiği tüm çalışmalarında belirlenen amaç ve hedefler doğrultusunda ISO 14001 Standardına uygun bir Çevre Yönetim Sistemi uygulayıp çevreye ve doğaya duyarlı hareket ederek sürekli iyileştirmeyi, yasal mevzuatlar konusunda tam uyum ve dikkatli davranarak kirliliğin önlenmesini, Sürdürülebilir kalkınma yaklaşımıyla, doğal kaynakları ve diğer kaynakları kapsayan bir kaynak yönetimi uygulamayı, çalışanlarını, müşterilerini ve tedarikçilerini çevrenin korunması konularında bilinçlendirilmesini, faaliyetleri sırasında oluşabilecek kirliliğin en uygun yöntemlerle giderilmesini çevre politikasının temeli kabul eder.

Akardag Transport bu çevreci tutumuyla gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmayı hedefler ve bu yönde çalışmalarına devam eder.