Neden bizimle çalışmalısınız?

Akardag Transport uluslararası taşımacılık alanında sektöre hizmet veren kurucuları tarafından faaliyete geçirilirmiş, Türkiye Türkmenistan karayolu başta olmak üzere denizyolu, havayolu taşıma modellerinde, ihracat, ithalat, transit taşıma, proje taşımacılığı, depolama, dağıtım, yurtdışı gümrükleme, yurtdışı depolama ve dağıtım, yük takip ve raporlama konusunda her türlü lojistik ihtiyaçlarınıza hızlı, güvenli, ekonomik taşımacılık çözümleri ile 7/24 hizmet vermektedir.

Akardag Transport daima müşteri odaklı çalışarak, etkin iletişim ağıyla, sürekli kendini eğiterek ve geliştirerek çalışan ekibiyle, güvenli, hızlı, ekonomik ve kaliteli yük taşımacılığında öncü çözümler üreterek deneyimli ekibi ve sunmuş olduğu hizmet kalitesiyle öncelikli olarak Türkiye Türkmenistan bölgesinde, global-kurumsal şirketlerin tercihi olmaktadır.

Uluslararası taşımacılıkta başta Asya ülkeleri olmak üzere birçok Avrupa ülkesinde parsiyel ve komple taşıma işlemlerinizin organizasyonunu hem yurtiçi, hem de yurtdışı ayaklarında, ilk elden ve ISO kalite standartlarına uygun olarak yönetmektedir.

Akardag Transport Türkiye'de İstanbul merkezli, Türkmenistan'da Tükmenbaşı, Türkmenabat, Mary, Daşooğuz ve Ashgabat, Rusya'da Moskova, Almanya'da Nürnberg, KKTC'de Lefkoşa şubeleriyle günümüzün hızla gelişen şartlarına ve gelişen teknolojisine uygun olarak deneyimli ekibiyle sektördeki gelişmelerden üst düzeyde faydalanarak müşterilerine sonuç odaklı çözümler sunmaktadır.

Bünyesinde hizmet veren araç filosunu Arvento uydu takip sistemi ile anlık görüntüleyebilmekte ve tüm faaliyetlerini Siber Yazılım üzerinden sürdürerek ayrıntılı çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Akardag Transport, filosundaki araçlarında hava ve gürültü kirliliğine karşı; EURO-5 motor tipi kullanmakta, yanıcı ve patlayıcı riski taşıyan veya kimyasal kirlenmeye sebep olabilecek yükler için ise araç ve sürücülerinin gerekli donanımı edinmeleri ve eğitimden geçmelerini sağlamaktadır.

Araçlarımız

Filomuzda DAF XF, Mercedes Axor ve Volvo marka araçlarımız bulunmaktadır. Araçlarımızın bakımları yetkili servislerde ilgili uzmanlar tarafından periyodik olarak yapılmaktadır. Bu sayede araçlarımız her türlü yol koşullarında kesintisiz olarak müşterilerimize hizmet vermektedir.

Çözüm Ortaklarımız

Akardag Transport yurtiçinde ve yurtdışında sizlere daha iyi hizmet verebilmek için akaryakıtta Lukoil, sigortada Neova ve taşıt takip olarak Arvento ile işbirliği içindedir.

50 KİŞİYİ AŞKIN EĞİTİMLİ, PROFESYONEL VE DİNAMİK KADROMUZLA SİZLERİN DE ÇÖZÜM ORTAĞI OLMAKTAN MUTLULUK DUYARIZ

BİZE ULAŞIN